BANERESULTATER FRA HOLLA
Klikk på årstall for å se aktuell premieliste

Holla-resultater    
       
Livevisning Holla        

Andre stevner i Holla
2009 Samlagsmesterskap 15m
2005 Samlagsstevnet
2004  Org.medaljer
2001 125-års jubileum
1999 TA-finalen

Resultat fra Lunde
2008  Banestevne
2007  Banestevne
2006  Banestevne
2005  Banestevne
2004  Banestevne
   

Link til Løveid skl:
   
 

  Banestevnet i Holla      
Stevnevinner 2017 Jan Kåre Moland kl 5 Drangedal 347
  2016 Geir Atle Metveit kl 5 Imenes 344
  2015 Knut Erik Svarstad kl 5 Siljan 346
  2014 Geir Atle Metveit kl 5 Imenes 345
  2013 Hans Kristian Wear kl 5 Styrvoll 345
  2012 Hans Kristian Wear kl 5 Styrvoll 347
  2011 Tor Harald Lund kl 5 Søgne 347
  2010 Hans Kristian Wear kl 5 Styrvoll 348
  2009 Arild Røyseth kl 5 Åsane/Hordvik 348
  2008 Halvor Eika kl 5 346
  2007 Odd Arne Brekne kl 5 Lyngdal 347
  2006 Tor Harald Lund kl 5 Søgne 344
  2005 Trond Bergan kl 5 Jondalen 346
  2004 Tor Harald Lund kl 5 Søgne 347
  2003 Tor Harald Lund kl 5 Søgne 348
  2002 Halvor Eika kl 5 345
2001 Reidar Ågedal kl 5 Grindølen 347
2000 Halvor Eika kl 5 343
1999 Hans Kristian Wear kl 5 Styrvoll 345
1998 Harald Enger kl 5 Nøtterø 344
1997 Kristian Strømsland kl 5 Søndeled 341
1996 Gunnar Halbjørhus kl 5 Hemsedal 346
1995 Tom F Andreassen kl  Bamble & L 341
1994 Per Gunnar Bund kl 4 Porsgrunds 342
  1993 Per Gunnar Bund kl 4 Porsgrunds 343
  1992 Bjørn Egil Hansen kl 4 Nøtterø 346
  Kanaltreffen sammenlagt    
  2017 Tor Harald Lund kl 5 Søgne *693
  2016 Arnfinn Bekkevoll kl 5 Søgne 1036
  2015 Tor Harald Lund kl 5 Søgne 1037
  2014 Geir Atle Metveit kl 5 Imenes 1033
  2013 Hans Kristian Wear kl 5 Styrvoll 1037
  2012 Tor Harald Lund kl 5 Søgne 1939
  2011 Tor Harald Lund kl 5 Søgne 1035
  2010 Hans Kristian Wear kl 5 Styrvoll 1040
  2009 Arild Røyseth kl 5 Åsane/Hordvik 1045
  2008 Tor Harald Lund kl 5 Søgne 1033
  2007 Odd Arne Brekne kl 5 Lyngdal 1042
  2006 Trond Bergan kl 5 Jondalen 1036
  2005 Ragnar Flaatnes kl 5 Andebu 1035
  2004 Tor Harald Lund kl 5 Søgne 1040
  2003 Tor Harald Lund kl 5 Søgne 1035
  2002 Halvor Eika kl 5 1036
  2001 Reidar Ågedal kl 5 Grindølen 1031
2000 Halvor Eika kl 5 * 683
1999 Hans Kristian Wear kl 5 Styrvoll * 688
1998 Reidar Ågedal kl 5 Grindølen 1026
1997 Anders E Gusdal kl 5 Imenes 1023
1996 Gunnar Halbjørhus kl 5 Hemsedal 1031
1995 Ole Dorholt kl 5 Lunde 1018
  1994 Knut Bråten kl 4 Kongsberg 1022
  1993 Thomas Zetterquist kl 4 Flesberg 1026
  1992 Bjørn Egil Hansen kl 4 Nøtterø  
    Kanalvokter Sammenlagt      
  2017 Emil Hauge ER Mælum *700
  2016 Trym Blegeberg Skibrekk ER Jondalen 1050
  2015 Camilla Håkedal ER Nøtterø 1049
  2014 Bjørn Magnus Hanserud ER Jondalen 1050
  2013 Helene Storenes ER Imenes 1050
  2012 Taran Cecilie Bjørnsen ER Drangedal 1048
  2011 Miriam Bjerklund ER Holla 1050
  2010 Katrine Sannes ER Lunde 1050
  2009 Kamilla Köller ER Holla 1049
  2008 Kamilla Köller ER Holla 1049
  2007 Kennet Aas ER Lyngdal 1050
  2006 Torjus Ågedal V65 Grindølen 1050
  2005 Jan Kåre Moland ER Drangedal 1050
  2004 Ole Kristian Bryhn ER Røyken 1049
  2003 Kristine Vestveit J Asker 1048
2002 Kristine Vestveit ER Asker 1047
2001 Irene Knudsen J Nøtterø 1050
2000 Geir Atle Metveit ER Imenes * 697
1999 Per Anders Siljan ER Porsgrund * 699
1998 Arne Thorsen V65 Notodden
1997 Hans Kristian Wear J Styrvoll 1049
1996 Bjørn Tore Beisland ER Imenes 1047
1995 Ketil Lyngmyr ER Ugland 1050
  1994 Gunnar Øygarden ER Lunde 1048
  1993 Glenn D Nordby

ER

Holla 1049
  1992 Tom F Andresassen ER Bamble & L 1048
  *) Kun stevne i Holla og Lunde i 1999 - 2000 - 2017