RESULTAT FRA LAGSKYTINGER

Dugleiksmerket   Nomemesterskap


    Felt 2015    
  15m 2014 Felt 2014 Bane 2014  
    Felt 2013 Bane 2013  
         
    Felt 2011    
         
  15m 2007 Felt 2007 Bane 2007  
  15m 2006 Felt 2006 Bane 2006  
  15m 2005   Bane 2005  
  15m 2004 Felt 2004 Bane 2004  
  15m 2003 Felt 2003 Bane 2003  
15m 2002 Felt 2002 Bane 2002
15m 2001 Felt 2001 Bane 2001
15m 2000 Felt 2000 Bane 2000
15m 1999 Felt 1999 Bane 1999

 

Felt

2015

Holla Skytterlag, felt lagskyting

Premieliste Mesterskap Klasse 2-5

1

Øyvind Bjerklund

3

27/17

Gylt medalje

2

Miriam Jeanette Bjerklund

4

27/11

Sølv medalje

3

Per Arne Erichsrud

2

20/8

Bronse medalje

Premieliste "Inndelten"

1

Øyvind Bjerklund

3

11/7

Napp i pokal inndelten

2

Miriam Jeanette Bjerklund

4

10/1

 

3

Per Arne Erichsrud

2

6/3

 

Premieliste Mesterskap Rekrutt

1

Stine Cecilie Bjerklund

28/13

Medalje

Premieliste Mesterskap V65

1

Jan Erik Bjerklund

30/20

Medalje

2

Svein Reidar Karlsen

29/15

 

3

Nils Kristian Glahus

28/11

 

4

Roar Hagtvedt

27/12

 

5

John Gary Tofsland

24/7

 

Premieliste Ungdomspokal

1

Stine Cecilie Bjerklund

R

28/13

Napp i Ungdomspokal

Klasse 2 30 Skudd

1

Per Arne Erichsrud

Holla

6/3 3/2 5/0 2/1 4/2

20/8

Kr 70

Klasse 3 30 Skudd

1

Øyvind Bjerklund

Holla

6/4 4/1 6/5 5/5 6/2

27/17

Kr 70

Klasse 4 30 Skudd

1

Miriam Jeanette Bjerklund

Holla

5/4 6/2 6/4 4/0 6/1

27/11

Kr 70

Klasse ASP 30 Skudd

1

Nicklas Solberg Borgen

25/8

Gjenstand

Klasse R 30 Skudd

1

Stine Cecilie Bjerklund

28/13

Gjenstand

Klasse V65 30 Skudd

1

Jan Erik Bjerklund

30/20

Kr 70

2

Svein Reidar Karlsen

29/15

Kr 70

3

Nils Kristian Glahus

28/11

Kr 70

4

Roar Hagtvedt

27/12

Kr 70

5

John Gary Tofsland

24/7

Kr 70


 

 

Felt

2014

Miriam vant Junior med 30 treff

Holla Skytterlag, felt lagskyting

Premieliste Mesterskap Klasse 2-5

1

Audun Borgen

5

30/17

Gylt medalje

2

Øyvind Bjerklund

4

29/25

 

3

Per Arne Erichsrud

2

26/8

 

Premieliste Mesterskap Eldre rekrutt

1

Thea Solberg Borgen

29/25

Medalje

Premieliste Mesterskap Junior

1

Miriam Jeanette Bjerklund

30/16

Medalje

Premieliste Mesterskap V65

1

Svein Reidar Karlsen

30/14

Medalje

2

John Gary Tofsland

25/15

 

3

Roar Hagtvedt

21/9

 

Klasse 1 30 Skudd

1

Rune Nilsen

27/7

Kr 50

Klasse 2 30 Skudd

1

Per Arne Erichsrud

26/8

Kr 50

Klasse 4 30 Skudd

1

Øyvind Bjerklund

29/25

Kr 50

Klasse 5 30 Skudd

1

Audun Borgen

30/17

Kr 50

Klasse ASP 30 Skudd

1

Stine Cecilie Bjerklund

24/8

Gjenstand

2

Jarl Bendik Fæhn

30/19

Gjenstand

3

Linn Andrea Gaaren

27/7

Gjenstand

Klasse ER 30 Skudd

1

Thea Solberg Borgen

29/25

Kr 50

Klasse J 30 Skudd

1

Miriam Jeanette Bjerklund

30/16

Kr 50

Klasse V65 30 Skudd

1

Svein Reidar Karlsen

30/14

Kr 50

2

John Gary Tofsland

25/15

Kr 50

3

Roar Hagtvedt

21/9

Kr 50


 

 

Felt

2011

Miriam og Idun venter på å skyte

Kl V55

1 John Gary Tofsland 22/7
   
Kl 3
1 Henrik Thorstensen 19/7
     

Kl 1

1 Erik Thorstensen 18/5
     
Klasse Eldre Rekrutt
1 Miriam Bjerklund 30/30
2 Idun Borgen Oppedal 29/22
 
Kl V 65
1 Svein R Karlsen 26/14
2 Jan Erik Bjerklund 24/12
     
     

 

Bane

2007

Formannen stilte i og med gammelt utstyr (foto:Knut)

Holla Skytterlag, bane 29.4

Kl 3 - 5

1 Øyvind Bjerklund (4) (lagmester)
242
2 Sigrun Borgen (4)
236
3 Audun Borgen (4)
221
     

Kl 1 (25-skudd)

1 Hanne Køller 217
     

Klasse 2

1 Peter CA Køller
233

 

 
232

Klasse V55

1 Svein R Karlsen 235
2 Sven Ove Bjerklund 234
3 Nils Kristian Glahus 233
4 John Gary Tofsland 216
     
     
Klasse Krag-Jørgensen og gml utstyr
1 Sven Ove Bjerklund (V55) 230
2 Svein R Karlsen (V55) 223
3 Marianne Borgen  (5) 215
4 Jan Erik Bjerklund (V55) 197
     
Klasse Eldre Rekrutt
1 Henrik Thorstensen (rangert) 248
2 Joakim Lindgren 248
3 Trym Borgen Oppedal 247
     
     
Klasse Rekrutt
1 Kamilla Emilie Køller 250
     
 
Klasse Aspirant (ikke rangert)
1 Miriam Bjerklund
239
1 Idun Borgen Oppedal (m/støtte)
235
1 Thea Borgen Solberg
191
1 Erik Thorstensen 217
     

 

Felt

2007

Ungdommene våre med flotte resultat(foto: Aud)

Kl 4

1 Øyvind Bjerklund  (4) 30/13
   
Kl 2
4 Peter CA Køller (2) 24/8
     
     

V 55

1 Svein Reidar Karlsen 27/10
2 Nils Kristian Glahus 26/7

3

Sven Ove Bjerklund 21/5
4 Jan Erik Bjerklund 14/4
     
Klasse Eldre Rekrutt
1 Trym Borgen Oppedal 30/19
2 Jon Vegar Lyng Johnsen 30/17
 
Klasse Rekrutt
1 Kamilla Køller 30/24
     
Klasse ASP
  Miriam Bjerklund 23/7
  Idun Borgen Oppedal 20/11
     

 

Innendørs

2007

Holla-gjengen skjøt lagskytinga si i Melum (foto: Marianne)

Kl 1 - 5

1 Øyvind Bjerklund  (4) 243
2 Peter CA Køller (2) 238
3 Hanne Stenstadvolden (1) 235
4 Ole Arnt Lindgren (1) 227
5 Knut Jørgen Thorstensen (1) 224
     

V 55

1 Sven Ove Bjerklund 242
2 Nils Kristian Glahus 239

3

Svein Reidar Karlsen 231
   
     
Klasse Eldre Rekrutt
1 Trym Borgen Oppedal 242
2 Jon Vegar Lyng Johnsen 241
3 Henrik Thorstensen 238
4 Joakim Lindgren 234
 
Klasse Rekrutt
1 Kamilla Køller 247
     
Klasse ASP
Miriam Bjerklund 238
Idun Borgen Oppedal 213
 

 

Bane

2006

Holla Skytterlag, bane 28.05.2006

Kl 2 - 5

1 Marianne Borgen  (5) (lagmester)
337
2 Øyvind Bjerklund (5)
335
   

Kl 1 (25-skudd)

  Ingen  
 

V 55

1 Nils Kristian Glahus
239
2 John Gary Tofsland
232

3

Sven Ove Bjerklund
218
     
Klasse Rekrutt
1 Jon Vegard Johnsen
246
2 Kamilla Emilie Køller
244
3 Trym Borgen Oppedal
243
4 Henrik Thorstensen
242
5 Joakim Lindgren
240
 
Klasse Aspirant (ikke rangert)
  Miriam Bjerklund
228
  Idun Borgen Oppedal (m/støtte)
220
  Emma Lunden (m/støtte)
191
     

 

 

 

FELT

2006

Poeng: angir poeng på inndelt figur

Holla Skytterlag, Felt 4.mars 2006

Kl 2 - 5

Treff  
Pt
1 Øyvind Bjerklund 30/14   38p
2 Tom Erik Glahus 30/11   32p
3 Gunnar Arne Bjerklund 28/13   28p
4 Tom Erik Glahus 26/20   46p
5 Alf Torstein Bjerklund 20/ 6   14p

V 55

1 Svein Reidar Karlsen 27/ 9   28p
2 Nils Kristian Glahus 25/ 6   16p

3

John Gary Tofsland 21/12   25p
4 Jan Erik Bjerklund 19/ 8   20p

Finfelt

Ingen deltakere    
   

 

Innendørs

2006

Kl 2 - 5

1 Øyvind Bjerklund  (5) 244
2 Tom Erik Glahus   (3)   229

Kl 1

1 Peter CA Køller 226

V 55

1 Svein Reidar Karlsen 237
2 Sven Ove Bjerklund 224
Klasse Eldre Rekrutt
1 Hanna Lodberg Holm 236
2 Selma Fosli Lillefjære 214
Klasse Aspirant uten anlegg
Hanne Elise Kavli 238
Henrik Thorstensen 236
Joakim Lindgren 230
Jon Vegard Johnsen 229
Kamilla Køller 229
Selma Fossli Lillefjære 229
Simen Tamlag Hovd 204
Klasse Apirant med anlegg
Miriam Bjerklund 237
Ulrik Cappelen 233
Herman Køller 215
Iselin Jordansen 213
Cathrine Andersen 212

 

Bane

2005

Holla Skytterlag, bane 05.06.2005

Kl 2 - 5

1 Øyvind Bjerklund  (5) (Lagmester) 339
2 Sigrun Borgen     (4) 338
3 Audun Borgen    (4) 329
4 Marianne Borgen  (5) 323
     

Kl 1 (25-skudd)

1 Sanna Borgen 230
2 Peter A Køller 224
     
 

V 55

1 Svein Reidar Karlsen 329
2 Nils Kristian Glahus 326

3

Sven Ove Bjerklund 322
4 Jan Erik Bjerklund 311
5 John Gary Tofsland 308
Klasse Eldre Rekrutt
1 Hanna Lodberg Holm 236
2 Selma Fosli Lillefjære 214
 
Klasse Aspirant (ikke rangert)
  John Vegar Lindgren 202
  Hermann Køller 212
  Kristoffer Traaen 195
  Joakim Lindgren 219
  Henrik Thorstensen 220
  Trym B Oppedal 225
  Selma Lillefjære 224
  Kamilla Køller 208
  Miriam Bjerklund 223
  Hanna Lodberg-Holm 219

 

Innendørs

2005

Kl 2 - 5

1 Øyvind Bjerklund  (5) 243
2 Sigrun Borgen     (4) 236
3 Tom Erik Glahus   (3) 235
4 Knut Borgen        (2) 220
     

Kl 1

1 Ole Arnt Lindgren 213
2 Knut Jørgen Thorstensen 206
     
 

V 55

1 Nils Kristian 245
2 Svein Reidar Karlsen 236

3

Sven Ove Bjerklund 231
4 Jan Erik Bjerklund 221
     
Klasse Eldre Rekrutt
1 Hanna Lodberg Holm 236
2 Selma Fosli Lillefjære 214
 
Klasse Rekrutt
1 Kamilla Køller 194
2 Henrik Thorstensen 177
3 Jon Vegard Johnsen 140
4 Joakim Lindgren 82
 
Klasse ASP
  Henrik Køller 190
     



BANE

2004


Holla Skytterlag, Bane 04.09.2004


Kl 2 - 5

1 Øyvind Bjerklund 340
2 Audun Borgen 336
3 Tom Erik Glahus 324
4 Einar B Lieng 319
5 Knut Borgen 303
     
 

V 55

1 Sven Ove Bjerklund 338
2 Nils Kristian Glahus 329

3

John Gary Tofsland 323
4 Jan Erik Bjerklund 313
     
   

Klasse Rekrutt

1 Trym Borgen Oppedal 226
     
Klasse ASP
  Idun Borgen Oppedal  
  Mirjam Bjerklund  

 

 

FELT

2004

Poeng: angir poeng på inndelt figur

Holla Skytterlag, Bane 24.5.2003

Kl 2 - 5

Treff  
Pt
1 Øyvind Bjerklund 30/21   46p
2 Sigrun Borgen 30/16   31p
3 Gunnar Arne Bjerklund 28/13   28p
4 Tom Erik Glahus 26/20   46p
5 Alf Torstein Bjerklund 20/ 6   14p

V 55

1 Svein Reidar Karlsen 27/ 9   28p
2 Nils Kristian Glahus 25/ 6   16p

3

John Gary Tofsland 21/12   25p
4 Jan Erik Bjerklund 19/ 8   20p

Finfelt

Ingen deltakere    
   

BANE

2003

Holla Skytterlag, Bane 24.5.2003

Kl 2 - 5

1 Sigrun Borgen 334
2 Audun Borgen 330
3 Tom Erik Glahus 328

V 55

1 Svein Reidar Karlsen 329
2 Jan Erik Bjerklund 315

3

Hans Kristian Ringsevjen 315
4 John Gary Tofsland 301
5 Nils Kristian Glahus 231
 

Klasse ASP

1 Trym Borgen Oppedal 223
2           Flaa jr 209

FELT

2003

Holla Skytterlag, Feltmesterskap 22.03.2003

Klasse 2-5 + V55

1 Øyvind Bjerklund kl 5 29/20
2 Svein R Karlsen V55 27/12
3 Tom Erik Glahus kl 4 27/10
4 Knut Borgen kl 2 24/8
5 John Gary Tofsland V55 19/9

6

Alf Torstein Bjerklund kl 2 15/9
7 Nils Kristian Glahus V55 12/5

 8

Jan Erik Bjerklund V55 8/3
 

Klasse R-ER-J

1 Ingen deltakere  
2    

BANE

2002

Holla Skytterlag, Bane 25.5.2002

V55

1 Svein Reidar Karlsen 334
2 John Gary Tofsland 312
3 Jan Erik Bjerklund 305

Kl 4

1 Tom Erik Glahus 327
2 Sigrun Borgen 313
Kl 5

1

Øyvind Bjerklund 334

 

   
 

Klasse R

1    
2    

Felt

2002

Holla Skytterlag, Feltmesterskap 2002

Klasse 1
1 Kristian Karlsen 26/7
2    
Klasse 2

1

Knut Henning Glahus 27/14
2 Nils Krisitian Glahus 19/9
3 Alf Torstein Bjerklund 17/4
Klasse 4

1

Tom Erik Glahus 30/16

2

Einar Borgen Lieng 29/12
     
Klasse 5

1

Øyvind Bjerklund 6/5

 

   
KlasseV55

1

Svein Reidar Karlsen 29/12

2

John Gary Tofsland 23/4
3 Hans Kristian Ringsevjen 15/5
4 Jan Erik Bjerklund 9/2
 

Klasse R

1 Ingen deltakere 338
2   337

BANE

2001

Holla Skytterlag, Bane 26.5.2001

Klasse 2 -5
1 Øyvind Bjerklund

kl 5

335
2 Grunnar Arne Bjerklund

kl 4

330
3 Tom Erik Glahus

kl 4

324
4 Hans Kristian Ringsevjen

kl 2

290
   

kl 5

 

Klasse V55

 
1 Svein Reidar Karlsen

V55

324
    kl 2  
    kl 2  
Mesterskap
Lagmester: Øyvind Bjerklund

335
Respitpokalen: Øyvind Bjerklund   335
 

Klasse R

1 Ingen kl R 338
2   kl R 337

Felt

2001

Klasse 2 -5 + V55
1

Audun Borgen

kl 5

30/27

23
2

Øyvind Bjerklund

kl 5

30/21

25
3

 Tom Erik Glahus

kl 4

29/23

24
4

Gunnar Arne Bjerklund

kl 4

29/21

20
5

Svein Reidar Karlsen

kl V55

29/19

19
6

Jorunn Solberg

kl 3

29/19

19
7

John Gary Tofsland

kl V55

25/17

23
8 Knut Henning Glahus kl 2

24/12

7
9  Jan Erik Bjerklund kl V55

16/ 3

7
         
         
         
Bestemann på inndelt figur: Øyvind Bjerklund     

25p

  

Klasse R

1 Ingen deltakere    

BANE

2000

Holla Skytterlag, Bane 27.5.2000

Klasse 2 -5
1

Øyvind Bjerklund

kl 5

339

2

Tom Erik Glahus

kl 4

329

3

Audun Borgen

kl 4

327

4

Gunnar Arne Bjerklund

kl 5

324

5

Marianne Borgen

kl 5

322

6

Svein Reidar Karlsen

kl 4

315

7

John Gary Tofsland

kl 2

292

8 Nils Kristian Glahus kl 2

277

9 Hans Kristian Ringsevjen kl 2

246

Klasse 1

1

Knut Henning Glahus

kl 1

324

2

Alf Torstein Bjerklund kl 1

300

 

Klasse R

1 Silje Steinhaug kl R 338
2 Helge Juliussen kl R 337

felt

2000

Klasse 2 -5
1

Øyvind Bjerklund

kl 5

30/25

2

Gunnar Arne Bjerklund

kl 4

29/18

3

Sven Ove Bjerklund

kl 4

28/15

4

Svein Reidar Karlsen

kl 5

28/15

5

Tom Erik Glahus

kl 5

28/15

6

Jorunn Solberg

kl 4

25/15

7

Audun Borgen

kl 2

25/11

8 Nils Kristian Glahus kl 2

25/ 6

9 Alf Torstein Bjerklund kl 2

19/ 8

10

Hans Kristian Ringsevjen

kl 1

17/ 4

11

Jan Erik Bjerklund kl 2

15/ 3

12

John Gary Tofsland
kl 1

14/ 2

 

Klasse R

1
Helge Juliussen
kl R 338

     

 

 

Bane

1999

Holla Skytterlag, Bane 29.5.1999

Klasse 2 -5
1

Øyvind Bjerklund

kl 5

340

2

Gunnar Arne Bjerklund

kl 4

333

3

Audun Borgen

kl 4

328

4

Einar Borgen Lieng

kl 3

327

5

Svein Reidar Karlsen

kl 3

323

6

Sven Ove Bjerklund

kl 2

307

7

Alf Torstein Bjerklund

kl 2

300

8

John Gary Tofsland

kl 2

286

9

Jan Erik Bjerklund

kl 2

286

Klasse 1

1

Glenn D Nordby

kl 1

208

 

100m er ikke avviklet.