Utskriftsvennlig versjon (word)

Terminliste 2019/20
Oppdatert pr 27.02.2019

 

Dato Arrangør Stevnetype

 

Innendørs: (oktober 2018- januar 2019)

Uke 44 2018

Øyfjell

Åpent stevne (Karusell)

Uke 45 2018

Siljan

Åpent stevne (Karusell)

Uke 46 2018

Levangsheia

Åpent stevne (Karusell)

Uke 47 2018

Bamble

Åpent stevne (Karusell)

Uke 48 2018

Drangedal

Åpent stevne (Karusell)

Uke 49 2018

Holla. (Man Ons Torsdag)

Åpent stevne (Karusell)

Uke 50 2018

Mælum

Åpent stevne (Karusell)

2019

 

 

Uke 1 2019

Sauherad

Åpent stevne (Karusell)

Uke 2 2019

Holla. (Torsdag)

Lagsmesterskap

Uke 2 2019

Levangsheia. (12 -13/1)

Samlagssteve

Uke 2 2019

Sannidal (Rønholthallen) (12 -13/1)

Åpent stevne

Uke 3 2019

Holla. (Torsdag)

Nomemesterskap 2019

Uke 3 2019

Øvre Eiken (19-20 /2019)

LDKS Sørlandet

 

 

 

Felt:

 

 

10/2

Sannidal Drangedal

Åpent stevne (Telecup)

17/2

Porsgrunds Bamble

Åpent stevne (Telecup)

 

 

 

23/2

Holla

Nomemesterskap 2019

3/3

Mælum

Samlagsstevne

9 -10/3

Vest Telemark

LDKS Sørlandet

17/3

Siljan Styrvoll

Åpent stevne (Telecup)

24/3

Holla Lunde

Åpent stevne (Telecup)

31/3

Øyfjell Rauland

Åpent stevne (Telecup)

4/4

Holla (Torsdag)

Lagsmesterskap

7/4

Rogaland

SM -felt

16/8

Telemark (Holla)

Samlagsstevne Stang / Felthurtig

 

 

 

Bane:

 

 

27 28 /4

Notodden Sauherad

Åpent stevne

4 5 /5

Siljan Gjerpen

Åpent stevne

12 / 5

 

Skytingens Dag

23 26 /5

Østlandet

Frende cup

29 -30 /5

Sauland Gransherad

Åpent stevne

1 2 /6

Vestfoldhelga

 

12 /6

Sauherad

Organisasjonsmedaljen

13 /6

Holla (Torsdag)

Lagsmesterskap

15 16 /6

Agder

LDKS

17. 23 /6

Holla-Lunde-Mælum-Porsgrunds-Løveid

Åpene stevner

29 30 /6

 

Lågencup

6 7 /7

Drangedal Tørdal

Åpent stevne

31/7 3 /8

Sørlandet

Frende cup

2 - 4 /8

Sannidal

Åpent stevne

2 9 /8

Evje

LS 2019

18 / 8

Holla

Samlagsstevne

23 / 8

Holla (Fredag)

Nomemesterskap

30/8 1/9

Vestlandet

Frende cup

30/8 1/9

Numedal

Ungdomsstevnet

5 7 / 9

Sverige

Nordisk mesterskap

 14 / 9

Drangedal

Vardenfinale

 
 

Innendørs: (oktober 2019 januar 2020)

Uke 44

Øyfjell

Åpent stevne (Karusell)

Uke 45

Levangsheia

Åpent stevne (Karusell)

Uke 46

Bamble

Åpent stevne (Karusell)

Uke 47

Drangedal

Åpent stevne (Karusell)

Uke 48

Holla (Tirsdag Onsdag Torsdag)

Åpent stevne (Karusell)

Uke 49

Mælum

Åpent stevne (Karusell)

Uke 50

Sauherad

Åpent stevne (Karusell)

2020

 

 

Uke 2

Siljan

Åpent stevne (Karusell)

Uke 3 (18 - 19/1)

Holla

Samlagsstevne

Uke 4

Holla (Torsdag)

Lagsmesterskap

Uke 26 /1 ???

? ? ?

LDKS Sørlandet