Gå direkte til Felt

Utskriftsvennlig versjon (word)

Terminliste 2017/18
Oppdatert pr 07.05.2017

Gå direkte til Bane

Dato fra/til

Arrangør

Stevne

Kontakt

15 meter

Høsten 2016/17
     
18/12-2016. Søndag kl.13. Holla Nome-mesterskap
20/12-2016. Tirsdag kl.18. Holla Lagsmesterskap for 2017
28/12-2016. 4.juledag kl.13. Holla Åpent stevne, Romjulstreff
3-4-5/1-2017.Tirs.Ons.Tors. Holla Karusellavslutning
15.01.2017 Bamble Samlagsmesterskap
28-29/1-2017 Mælum-Sannidal-Drangedal Åpent stevne
21-22/1-2017 Aust-Agder Sørlandskretsmesterskap
 

15 meter

Høsten 2017/18
     
Uke 44 Sauherad Åpent stevne
Uke 45 Gjerpen-Løveid Åpent stevne
Uke 46 Siljan Åpent stevne
Uke 47 Levangsheia Åpent stevne
Uke 48 Bamble Åpent stevne
Uke 49 Drangedal Åpent stevne
Uke 50 Holla Åpent stevne
Uke 1- 2018 Mælum Åpent stevne
14.01.2018 Sauherad Samlagsmesterskap
  ? Sørlandskretsmesterskap

Felt

 
Avstandstabell for feltskyting  
Dato fra/til

Arrangør

Stevne

Kontakt

05.feb Bø-Lunde Åpent stevne – Telecup
12.feb Bamble-Porsgrunds Åpent stevne – Telecup
19/2. Søndag Holla-Mælum Åpent stevne – Telecup
25/2. Lørdag Holla Lags- og Nome-mesterskap
26.feb Øyfjell-Rauland Åpent stevne – Telecup
05.mar Sannidal-Drangedal Åpent stevne – Telecup
12.mar Sauherad/Notodden Samlagsmesterskap
18-19/3 Agder LDKS
02.apr Aust-Agder SM
6/6. Tirsdag Holla Åpent stang- og felthurtig stevne
18/8. Fredag Holla Samlagsmesterskap i stang- og felthurtig

Bane

 

 

Gå direkte til Felt
Dato fra/til

Arrangør

Stevne

Kontakt

29-30/4 Bø-Sauherad-Notodden Åpent stevne
6-7/5 Sauland-Gransherad-Heddal Åpent stevne
14/5. Søndag Holla Skytingens Dag
25-28/5 Østlandet Norgescup 1. runde
3-4/6 Siljan-Porsgrunds Åpent stevne
10-11/6 Rogaland LDKS
14-16-17/6 Holla-Lunde Åpent stevne, Kanaltreffen
21/6 Drangedal Den Norske Skyttermedalje
22/6 (Torsdag) Holla Lags- og Nome-mesterskap
24-25/6 Gjerpen-Mælum Åpent stevne
7-8/7 Sannidal-Drangedal-Tørdal Åpent stevne
25-30/7 Vestlandet Norgescup 2. runde
27/7-4/8 Førde Landsskytterstevnet
13.8 Mælum Samlagsmesterskap
19/8 Drangedal Avis-finale (Varden)
25-27/8 Midt-Norge Norgescup 3. runde
1-3/9 Danmark Nordisk