Terminliste Telemark skyttersamlag 2024
.
Innendørs: (oktober 2023-februar 2024)
Uke 43 |
|
Drangedal |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 44 |
|
Porsgrunds |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 45 |
|
Mælum |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 46 |
|
Sauherad |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 47 |
|
Siljan og Styrvoll. Dobbeltstevne |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 48 |
|
Levangsheia |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 49 |
|
Bamble |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 50 |
|
Holla |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 2 |
2024 |
Øyfjell |
Åpent stevne (Karusell) |
13-14/01 |
2024 |
Sauherad |
Samlagstevnet |
20-21/01 |
2024 |
Mandal og Holum |
LDKS Sørlandet |
1-4/02 |
2024 |
Stjørdal |
LS Innendørs |
.
Felt:
28/1 |
Lunde - +1 om de får det til |
Åpent stevne (telecup) |
11/2 |
Siljan - Styrvoll |
Åpent stevne (telecup) |
18/2 |
Øyfjell – Rauland |
Åpent stevne (telecup) |
25/2 |
Vinterferie |
|
3/3 |
Holla - Mælum |
Åpent stevne(telecup) |
9-10/3 |
Drangedal/Sannidal |
LDKS Felt |
17/3 |
Sannidal |
Samlagsstevnet Felt |
6/4 |
Holla-internt |
Lagmesterskap Felt |
6-7/4 |
Imenes |
Nasjonal Felthelg |
6-7/4 |
Imenes |
SM Feltskyting |
20/4 |
Evje |
Myrkongstevnet |
.
Bane:
27-28/04 |
Notodden – Sauherad |
Åpent stevne |
4-5/05 |
Porsgrunds-Bamble |
Åpent stevne |
11-12/5 |
Sauland – Gransherad |
Åpent stevne |
9-12/05 |
Lerum Cup |
Åpent stevne |
12/5 |
Skytingens Dag |
|
25-26/5 |
Siljan – Styrvoll |
Lågencup, åpent stevne |
31/5-02/6 |
Østlandet |
NORGESCUP |
4/6 |
Holla - Internt |
Lagmesterskap Bane |
8-9/06 |
Gjesdal |
LDKS |
11-13/6 |
Notodden(de bestemmer dato) |
Org.skyting |
15-16/06 |
Holla – Lunde - Mælum |
Åpent stevne |
22-23/06 |
Gjerpen – Løveid |
Åpent Stevne |
29-30/6 |
Drangedal-Tørdal-Sannidal |
Åpent stevne |
17-20/7 |
MIDT-NORGE |
NORGESCUP |
19-26/7 |
STEINKJER |
LS |
4/8 |
Hallingdal |
Sekskanten |
9/08 |
Mælum |
Samlagsstevne stang/felthurtig |
11/8 |
Tørdal |
Samlagsstevnet |
24/8 |
Holla-Internt |
Dugleiksmerke |
25/8 |
Drangedal |
Treffpunkt Varden |
30/8-01/9 |
NORD-NORGE |
NORGESCUP |
1/9 |
Holla - Internt |
Skytingens Dag |
5-8/9 |
DANMARK |
Nordisk mesterskap |
5-8/9 |
Ungdomsstevnet Numedal |
Ungdomsstevnet |
.
Innendørs: (oktober 2024– januar 2025)
Uke 43 |
|
Drangedal |
Åpent stevne (Karusell) |
29/10 |
|
Holla - Internt |
Lagmesterskap 15m |
Uke 44 |
|
Porsgrunds |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 45 |
|
Holla |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 46 |
|
Mælum |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 47 |
|
Sauherad |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 48 |
|
Siljan og Styrvoll |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 49 |
|
Levangsheia |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 50 |
|
Bamble |
Åpent stevne (Karusell) |
Uke 2 |
2025 |
Øyfjell |
Åpent stevne (Karusell) |
11-12/1 |
2025 |
Drangedal |
Samlagstevnet |
18-19/1 |
2025 |
?? |
LDKS Sørlandet |
- Vinterferie 2024: Uke 8 – 19-23/02
|
- Påskeferie 2024: Uke 13 – 25-29/03
|
- Pinse 2024: Uke 20 – 17-20 Mai ish
|
- Lågencup 2024 blir 3 runder. Runde 1 27-28/4(Sigdal, Eker, Kongsberg). Runde 2 25-26/5(Siljan og Styrvoll). Runde 3 29-30/6 (Jondalen, Rollag&Veggli, Flesberg).
|
- Vestfoldhelga er ukjent pr. nå.
|
.
|